Backlight

Przygotowujemy wydruki na materiałach dostosowanych do podświetlenia „od tyłu”. Banery Backlight są wykonywane z tworzyw winylowych, które z jednej strony zapewniają wysoką wytrzymałość i odporność na wpływ czynników szkodliwych, a z drugiej doskonałą ekspozycję przygotowanej szaty graficznej.

Za sprawą nowoczesnej struktury materiału, zastosowane włókna nie są widoczne po podświetleniu całej powierzchni – ma to znaczący wpływ na estetykę oraz prezencję samego wydruku. Wszelkie napisy, logotypy i kształty są jeszcze lepiej widoczne. Także nocą.

Banery typu Backlight wykonujemy z użyciem dwóch technologii:

 

  • Double Strike – pozwala na przygotowanie podwójnego lub kilkukrotnego nadruku gotowego layoutu. Zapewnia również wysoką intensywność kolorów w przypadku tylnego podświetlenia. Z tego też względu, jest zalecana do projektów wyróżniających się bogatą szatą graficzną, pełną barw bądź gradientów. Co ważne, oryginalny wygląd wydruku w technologii Double Strike utrzymuje się przez bardzo długi czas. Bez utraty jakości.

 

  • Counter-Print – czyli tak zwany druk dwustronny, który gwarantuje utrzymanie tej samej intensywności barw zarówno z podświetleniem, jak i bez niego. Dzięki temu możliwe jest utrzymanie należytej ekspozycji przez cały czas. Niezależnie od miejsca montażu banera.


ZAMÓW BACKLIGHT ONLINE


Druk wykonywany jest przez nas w technologii UV, która zapewnia nie tylko wysokie nasycenie barw, ale też utrzymanie ich estetyki niezależnie od czynników zewnętrznych. Sam baner jest natomiast odporny na uszkodzenia mechaniczne oraz wpływ wilgoci, zmiennych temperatur i promieni słonecznych.

Swoje zamówienie możesz dostosować pod względem rodzaju wydruku (dwustronny lub jednostronny), typu wykończenia, a także wymiarów banera i liczby sztuk. System na bieżąco przelicza cenę zamówienia, dlatego zyskujesz pełną kontrolę nad wydatkami.

NASZE REALIZACJE

suzuki 1

stroer super scroll

Puma 2

Panasonic 1

lexus noc

L.G 3


Poprzednie
Następne