BANER

Postaw na klasykę! Banery (tzw. Frontlity) to najpopularniejsza forma reklamy outdoorowej, która ma szansę dotrzeć do ogromnej liczby odbiorców każdego dnia. Nasze banery wykonujemy na materiałach winylowych o różnych gramaturach. Po stronie ich największych zalet należy zapisać przede wszystkim wysoką wytrzymałość mechaniczną oraz odporność na wpływ czynników zewnętrznych – wilgoci, promieniowania UV i zmiennych temperatur.

Banery winylowe to bardzo uniwersalne materiały reklamowe, które mogą zostać wykonane w różnych formatach i wersjach, przeznaczonych do montażu w wielu miejscach. W zależności od potrzeb, możesz zdecydować się między innymi na baner na płot, maszt lub inną konstrukcję. Wykonujemy banery ze zgrzewem wzmacniającym, a także fabrycznie nabite na oczka lub tunele. Tego typu reklama na płot okaże się niezwykle prosta w montażu – również jej zdjęcie nie będzie stanowiło żadnego problemu.

Poza użyciem wysokiej jakości materiałów, gwarantujemy zastosowanie nowoczesnej technologii druku UV. Jest to obecnie jedna z najskuteczniejszych technik cyfrowych, umożliwiająca pracę z różnymi materiałami. Dzięki niej, naniesione napisy oraz symbole stają się nie tylko wyraźne, ale też odporne na ścieranie i blaknięcie. Gwarantuje ona poza tym uzyskanie bardzo głębokiego, realistycznego nasycenia kolorów. Taka reklama na płot okaże się więc dobrym wyborem w ramach zarówno kampanii krótkookresowych, jak i długookresowych.


ZAMÓW BANER ONLINE


Dla Twoje wygody, udostępniamy szerokie opcje konfiguracyjne, które pozwalają na łatwe dostosowanie zamówienia pod względem parametrów druku, jak również samego banera. Wybrać możesz między innymi:

  • podłoże, na którym zostanie wykonany baner (powlekane lub laminowane)
  • wykończenie
  • wymiary

Natychmiast otrzymujesz dostęp do wyceny produktu, dlatego nie musisz martwić się ukrytymi kosztami. Niezależnie od tego, czy kupujesz baner na płot czy inną formę reklamy, możesz liczyć na wysoką jakość wykonania oraz sprawną dostawę pod wskazany adres.

NASZE REALIZACJE

06-06 TVN Germany

05.07 Praktiker 3

05.08 Berlin show

05-12 PLUS GSM

OLYMPUS DIGITAL CAMERA


Poprzednie
Następne