WINDERY

Oferujemy Ci nową jakość reklamy zewnętrznej. Siatka Mesh doskonale sprawdza się w zmiennych, nawet najtrudniejszych warunkach atmosferycznych. Pozwala ponadto na nadruk dowolnych napisów i wzorów, które utrzymają się przez bardzo długi czas, w niezmiennej jakości.

Siatka Mesh wykonywana jest z włókien poliestrowych, powlekanych PCV. Wyróżnia się wysoką odpornością na wilgoć i wahania temperatur. Oczkowa struktura zabezpiecza ją również przed wpływem promieni UV oraz silnych podmuchów wiatru. Daje więc gwarancję utrzymania się na dowolnej przestrzeni. Dzięki temu, z powodzeniem można montować ją na:

  •       rusztowaniach
  •       płotach
  •       elewacjach
  •       ogrodzeniach

 

 

Niewielka waga siatki nie obciąża zbytnio konstrukcji, na której została powieszona. Nie stanowi więc dla niej żadnego zagrożenia.  Nawet w przypadku druku wielkoformatowego i zmiennych warunków atmosferycznych. Ponadto jest bardzo prosta w montażu. Nie są to jednak jedyne zalety materiału Mesh. Wskazać musimy również na wysoki współczynnik przepuszczania światła, za sprawą którego siatka może zakryć nawet okna, bez zagrożenia związanego z nadmiernym zaciemnieniem pomieszczeń. Korzystamy z materiałów o różnych parametrach, dlatego z łatwością możemy dostosować końcowy produkt do Twoich potrzeb i wymagań.


ZAMÓW MESH ONLINE


Także w kontekście wydruku. Wykonujemy go z użyciem technologii UV, która zapewnia głębokie nasycenie barw – dzięki temu prezentują się one bardzo realistycznie. Przekłada się to również na skuteczną ekspozycję wszystkich napisów, logotypów oraz kształtów.

Wydruki na siatce Mesh wykonujemy zgodnie z indywidualnym zamówieniem. Możesz wskazać między innym wymiary produktów, jak i liczbę potrzebnych sztuk. Nasz system od razu przedstawi Ci wycenę i ułatwi finalizację zamówienia, łącznie z wyborem adresu dostawy oraz wgraniem stosownych plików zawierających projekt wydruku.

NASZE REALIZACJE

06-01 Nike Danemark 2 (1)

06-01 SPI nieustraszenie bracia i underworld (3)

05.07 Praktiker 2

04-05 Tyskie

04-02 Straszny Film 2

02-09 zachodni3

05-02 idea fotel 3

05-03 H&M 2005 1

05-03 C&A rondo 1


Poprzednie
Następne