BLOCKOUT

Przedstawiamy materiał pozwalający na druk dwustronny, bez zagrożenia przenikania barw oraz wzorów. Banery typu Blockout są wykonywane z tworzyw PCV, które skutecznie zabezpieczają je przed wpływem zmiennych warunków atmosferycznych. Zawierają również czarną, wewnętrzną warstwę redukująca przenikanie światła. Dzięki temu, nawet po silnym podświetleniu powierzchni banera, materiał nie prześwituje. Z jednej strony zabezpiecza to druk przed wpływem światła (blaknięcie kolorów, słabsza widoczność napisów i wzorów etc.), a z drugiej umożliwia wykonanie druku dwustronnego. Szaty graficzne z obu stron nie przenikają się i zawsze są doskonale widoczne. Nawet w przypadku wysokiego natężenia światła.

Wysoka ekspozycja utrzymywana jest zarówno wewnątrz pomieszczeń, jak i na zewnątrz. Materiały Blockout dobrze sprawdzają się w różnych systemach ekspozycji – bezpośrednio na takich konstrukcjach jak ogrodzenia i elewacje, jak również na billboardach czy rollupach.

Uniwersalność oferowanego przez nas produktu wynika także z szerokich opcji dostosowania wydruku. Możesz zdecydować się na konkretne wymiary banera, liczbę sztuk oraz rodzaj wykończenia. Po każdej wprowadzonej zmianie, nasz system automatycznie dostosuje cenę zamówienia. Ułatwi Ci też jego finalizację, związaną z doborem produktów, wskazaniem adresu dostawy i przesłaniem pliku z szatą graficzną.


ZAMÓW BLOCKOUT ONLINE


Wykorzystywana przez nas technologia druku sprawia, że zyskuje on doskonałe parametry ekspozycyjne. Napisy stają się niezwykle wyraźne, a kolory żywe i realistyczne. Wszystko to pozwala na przeniesienie projektu z komputera na fizyczny materiał. Bez strat jakości. Co ważne, całość zostaje w odpowiedni sposób zabezpieczona, dzięki czemu materiały reklamowe utrzymują się przez bardzo długi czas. Nie blakną i nie zmieniają swoich parametrów. To samo tyczy się samego banera, który jest odporny na wpływ czynników zewnętrznych – uszkodzeń mechanicznych, wilgoć promieni UV, silnego wiatru oraz intensywnych zabrudzeń.

NASZE REALIZACJE

06-01 Nike Danemark 2 (1)

06-01 SPI nieustraszenie bracia i underworld (3)

05.07 Praktiker 2

04-05 Tyskie

04-02 Straszny Film 2

02-09 zachodni3

05-02 idea fotel 3

05-03 H&M 2005 1

05-03 C&A rondo 1


Poprzednie
Następne